Festyn z okazji Święta Szkoły „Pupile Wety” w Łomży.

  • 0

Festyn z okazji Święta Szkoły „Pupile Wety” w Łomży.

Category : Aktualności

W dniu 21.09.2017r. uczestniczyłem w Festynie z okazji Święta Szkoły „Pupile Wety”, który odbył się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Uczniowie i nauczyciele z „Wety” już od dwunastu lat kontynuują ideę niesienia pomocy istotom słabym, cierpiącym i potrzebującym opieki.
Uroczystość otworzyła pani dyrektor szkoły – Bogumiła Olbryś, dziękując za przybycie znamienitym gościom. Gościem honorowym był prezes Północno – Wschodniej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej pan Marek Wysocki – absolwent „Wety” w latach 1975 – 1980. Lekarz weterynarii wygłosił wykład skierowany do przyszłych techników weterynarii pt. „Stada krów mlecznych w praktyce weterynaryjnej”. W czasie festynu odbywały się liczne konkursy, pokaz zabiegów pielęgnacyjnych psów i kotów oraz ratownictwa medycznego. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej, zjeść bigos, grochówkę, babkę ziemniaczaną, gofry, ciasta.
Środki zebrane podczas XII edycji Święta Szkoły przeznaczone będą na wsparcie działalności Stowarzyszenia Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe oraz Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych – Dom Pomocy w Łomży.


Godziny Otwarcia Biura Poselskiego

Nadchodzące wydarzenia