Ogólnopolskim Challenge czyli mali bohaterowie w Grajewie.

  • 0

Ogólnopolskim Challenge czyli mali bohaterowie w Grajewie.

Category : Aktualności

W dniu 25.05.2018 r. uczestniczyłem w Ogólnopolskim Challenge czyli mali bohaterowie w Grajewie, który odbył się na terenie klubu HADES. Na torze przeszkód rywalizowały: Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie oraz Szkoła Podstawowa w Radziłowie.
Inicjatywa „Ogólnopolski Challenge” ma za zadanie propagowanie sportu oraz aktywności fizycznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o terenowe biegi z przeszkodami. To pierwszy w Polsce cykl imprez sportowych dla dzieci ze szkół podstawowych pod patronatem Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Jarosława Stawiarskiego. Honorowy Patronat objęli także Poseł na Sejm RP Kazimierz Gwiazdowski oraz Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski.

Stowarzyszenie SPORT LIFE powołało do życia inicjatywę Little Heros, która ma wspierać młodych ludzi już na etapie szkoły podstawowej w rozwoju i kształtowaniu osobowości, dyscypliny oraz zaradności życiowej poprzez sport. Zamysłem organizatorów jest to, żeby zabawa poprzez sport, rywalizację oraz wsparcie kolegów ze szkoły mogła zbudować w każdym dziecku pewność siebie, miłość do sportu oraz umiejętność działania w grupie.


Godziny Otwarcia Biura Poselskiego

Nadchodzące wydarzenia